🎁 Vytvořte si online unikátní dárek a potěšte své blízké
X

Poznejte Empik Foto

Empik Foto to jsou digitální tištěné fotografie a fotodárky nejvyšší kvality, které vám umožní uchovat si oblíbené okamžiky a podělit se o ně s přáteli a blízkými. Naše fotoknihy, hrnky, pouzdra na telefony, trička, polštáře, kalendáře, fotoobrazy a plakáty se skvěle hodí jako originální vzpomínka, dekorace do bytu a také jako dárek na míru pro obdarovaného.

Oživujeme vzpomínky

Od slavnostních událostí a nezapomenutelných okamžiků po obyčejné, každodenní chvilky – život přináší každému z nás mnoho výjimečných zážitků. Věříme, že si zasluhují mimořádnou péči, a právě proto vám pomáháme uchovat si nekrásnější vzpomínky tím, že je proměníme v tištěné fotografie, fotoknihy a dárkové předměty, z nichž se budete moci radovat dlouhé roky

Tisk fotografií

Náš příběh

Začínali jsme v roce 1996, kdy se fotografie ještě pořizovaly na tradiční filmový pás, vyvolávaly ve fotoateliérech a potom zakládaly do alb. Od té doby se mnoho změnilo; my jsme se z kamenných obchodů přesunuli na internet a stali jsme se nejoblíbenějším online obchodem ve svém oboru v Polsku. Díky úspěchu, jehož jsme dosáhli na domácím trhu, jsme svou činnost rozšířili na území Česka a Slovenska, kde působíme od roku 2017. Neustále se měníme a rozvíjíme, ale přitom zůstáváme stále věrní naší původní ambici, kterou je oživovat vzpomínky zachycené cvaknutím spouště pomocí těch nejkvalitnějších fotografických produktů.

Příslib nejvyšší kvality

V Empik Foto dbáme o to, aby byl každý produkt perfektní. Pokud jde o kvalitu, neděláme kompromisy. Díky nejmodernějším technologiím, nejkvalitnějším materiálům a špetce kouzel vám pomáháme proměnit vaše oblíbené vzpomínky v tištěné fotografie a fotodárky, které vám budou moci dělat radost po celý život. Máme k dispozici vlastní fotografickou laboratoř, což nám umožňuje mít naprostou kontrolu nad výrobním procesem – vaše fotografie tak mají profesionální péči, jakou si zaslouží. Výsledek? Prvotřídní kvalita provedení a fotovýrobky na míru podle vašich očekávání.

Blesková doprava

Podívejte se do objektivu a řekněte „sýr“ – tolik času potřebujeme, abychom se pustili do realizace vaší objednávky. Pomáhá nám s tím náš spolehlivý přepravní partner, který dbá o to, aby vaše výrobky dorazily na zadanou adresu co nejrychleji.

Záruka spokojenosti

Náš kvalifikovaný tým fototechniků dělá všechno proto, aby stoprocentně naplnil vaše očekávání. Pokud přesto nejste s výsledkem spokojen/-a, kontaktujte nás a my vám vrátíme peníze nebo objednávku zrealizujeme znovu.

Doprava zdarma od 800 Kč

Hledáte dopravu zdarma? Tak to jste tady správně! V Empik Foto najdete to, co potřebujete, za nejlepší cenu a s dopravou zdarma pro všechny objednávky nad 800 Kč. Gratulujeme všem lovcům výhodných příležitostí!