🎓Nejlepší školní suvenýry až -50%
X
prezenty świąteczne

Darujte vzpomínky
Vytvořte si unikátní dárek
a potěšte své blízké

Vánoční dárky pro Vaše blízké

Není větší potěšení než radost blízké osoby, když dostane perfektní vánoční dárek.
V Empik Foto Vám pomůžeme udělat radost Vašim blízkým.
Prohlédněte si naše tipy a zjistěte, co můžete letos darovat rodině, kamarádům a kolegům

Vánoční dárek pro ženu

Krásný dárek s romantickou fotkou z Vaší společné dovolené je tutovka. Můžete sázet i na krásnou krajinu, fotku oblíbeného mazlíčka nebo důležité datum. Fotokalendář nebo fotokniha? Vzpomínky na hrnečku k rannímu kafi? Je to na Vás. Zjistěte nabídku dárků pro ženy.


Dárek pro muže

Společná fotka nebo domácí mazlíček? A co třeba krásný obraz s autem jeho snů nebo personalizované pivní sklo? Zjistěte nabídku dárků pro muže.


Dárky pro maminku

Zvolte tu nejkrásnější rodinní momentku a vytiskněte ji ve velkém formátu nebo na fotoobrazu, je to stoprocentní výhra. A co třeba kolekce kreseb malého umělce v krásné fotoknize? Zjistěte nabídku dárků pro maminku.


Dárky pro tatínka

Je na Vás, zda zvolíte spíš rodinný portrét, kalendář s fotkami s rodinných prázdnin nebo třeba přívěsek se vzkazem od dítěte, aby jej tatínek vždycky měl po ruce. Zjistěte nabídku dárků pro tatínka.


Vánoční dárky pro děti

Zvolte fotku oblíbené postavičky z pohádek, nejkrásnější fotku Vašeho domácího mazlíčka nebo krásnou rodinnou fotku a připravte projekt unikátní hračky. Plyšový medvídek nebo puzzle? Je to na Vás! Zjistěte nabídku dárků pro děti.


Dárky pro babičku

Určitě potěší fotokalendář s vnoučaty nebo polštář s hezkou vzpomínkou na rodinnou oslavu. Zjistěte nabídku dárků pro babičku.


Dárek pro dědečka

Ať bude praktický, ale zároveň osobní. Může to být personalizovaný půllitr k oblíbenému pivu nebo obraz s portrétem vnoučat. Možná by stálo za to vyndat z šuplíků sbírku dědečkových fotek a vytvořit z nich fotoknihu? Zjistěte nabídku dárků pro dědečka.


Dárek pro rodiče

Fotoobraz s krásnou krajinou oživí interiér mladšímu páru. Velkou radostí bude určitě fotokniha. Je na Vás, zda připravíte spíš příběh dětských legrací nebo sestavíte příběh lásky rodičů - kreativitě se meze nekladou. Zjistěte nabídku dárků pro rodiče.

Dárky pro různé příležitosti - Kolekce Empik Foto

Hledáte nápad na dárek? Chcete darovat něco originálního? Objevte kolekce Empik Foto! Připravili jsme pro Vás šablony, jež Vám pomůžou vytvořit krásný, personalizovaný dárek pro libovolnou příležitost!

  Více > 

  Více >