Inspirace

5 nápadů na fotoknihu k výročí, které oslavují milníky vašeho vztahu

vyrocie

Jak plyne čas, vytváříte s manželem nové a nové vzpomínky. Tyto cenné okamžiky pomáhají upevňovat váš vztah. Výročí je úžasný milník, který byste měli oslavit a jaký lepší způsob, jak toho dosáhnout, než s vlastním fotoalbem k výročí? Je to úžasný pocit listovat fotoknihou a přemýšlet o své krásné společné cestě, zatímco se těšíte na mnoho dalších společných chvil.

Můžete vytvořit úžasnou fotoknihu jako dárek pro vaši polovičku nebo ji můžete vytvořit společně. Když se zakoukáte na vaše oblíbené momentky, oba se s radostí zasmějete všem dobrým časům. Pokud hledáte způsob, jak začít, shromáždili jsme skvělé nápady na fotoknihy k výročí, kterými se můžete inspirovat.

1. Když jsme se potkali

Chvíle, kdy jste se poprvé viděli, představuje výchozí bod vašeho vztahu. Je úžasné ohlédnout se zpět a podívat se, jak váš vztah vzkvétal, zvláště pokud oslavujete výročí již více než po padesáté.

Pokud hledáte jedinečný foto dárek k výročí, noste speciální vzpomínku na místo, kde vaše láska začala, pořád u sebe na speciální klíčence.

vyrocie

2. Jak jsme se rozrostli

Kromě času, kdy jste se poprvé setkali, je ve vašem životě mnoho dalšího – vše od vašeho manželství až po vaše první společné dítě. Je čas společně oslavit vaše výročí tím, že se ohlédnete, jak jste se rozrostli jako rodina a jak čas plyne, uvidíte, že existují věci, které se nikdy nezmění. Vezměte si například vaše oblíbené písničky. Při procházení stránkami vaši milostné fotoknihy můžete poslouchat sebe a své oblíbené písničky.

3. Instagramové fotoalbum

Je mnohem příjemnější listovat knihou naplněnou vašimi oblíbenými obrázky, než listovat vzpomínkami na Instagramu. Vytvořte fotoknihu k výročí a zkombinujte oblíbené příspěvky Vás obou na sociálních sítích.

vyrocie1

4. Naše města

Možná máte vy a váš milovaný společné vzpomínky na některá města, oblíbené místo dovolené, vaše líbánky nebo vaše rodná města. Ať už se jedná o jasná světla Prahy nebo o malebné městečko v horách, věnujte stránku nebo dvě plné fotografií Vás a Vašeho manžela právě na těchto místech.

vyrocie2

5. Vděčný za Vás

Vždy je důležité si navzájem připomínat, jak jste vděční za to, že jste spolu. Foto dárky k výročí, které si navzájem věnujete, jsou také speciálními symboly lásky, kterou sdílíte. Přizpůsobte si své fotografie pomocí vlastního dárku k výročí, jako je těžítko ve tvaru srdce. Proto, abyste si vy a vaše zlatíčko mohli do práce přinést část sebe navzájem.

Prožili jste spolu nespočet okamžiků štěstí. Postupem času vytváříte silnější pouto. Sestavení fotoknihy k výročí je fantastický způsob, jak sdílet příběh vaší lásky. Vytvoříte tak dárek od srdce, který lze přidat k dalším tradičními dárkům k výročí a které můžete uchovávat nadcházející roky.

ako vytvorit fotoknihu

Share:

Leave a reply