Fotografie a fotoalbum jsou dokonalým duem! Podívejte se na naše nové modely
X

Všechny produkty

STÁHNÉTE SI NYNÍ APLIKACI EMPIK FOTO

   

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

VŠECHNO

Vytvořte si personalizovaný dárek s Empik Foto!

V internetovém obchodě Empik Foto najdete spoustu nápadů na personalizované dárky pro Vaše blízké! Vytvořte originální dárek s fotkou pro jakoukoli příležitost a zdůrazněte individuální charakter obdarovaného a Váš vzájemný vztah. Dárky na míru jsou jedinečné a výjimečné suvenýry, které mají šanci zůstat s Vaším blízkým po mnoho let.

Personalizované dárky pro každého a pro každou příležitost!

Připravili jsme pro Vás mnoho zajímavých tipů na personalizované dárky pro Vaše blízké k takovým příležitostem, jako jsou Vánoce, narozeniny, svatba, křtiny, svaté přijímání, Valentýn a rozlučka se svobodou. V bohaté nabídce obchodu Empik Foto najdete také nápady na dárky ke kolaudační party nebo pro učitele na konci školního roku.

Do samostatné kategorie jsme umístili dárky k 10., 18., 30., 40., 50. a 60. narozeninám, a také dárky k ročnímu výročí. Dárky pro maminku, tatínka, manžela, manželku, dítě, babičku, dědečka, kamaráda a kamarádku. Nikoho jsme nezapomněli! Chceme, abyste v naší nabídce našli ta nejlepší řešení a komplexní dárkové zásoby pro celou rodinu a okruh přátel!

Nápady na dárky

Přemýšlíte, jaký personalizovaný dárek vybrat, co to vlastně je a jak ho vyrobit? Tady je návod! Personalizovaný dárek je dárek, který je vyrobený z vašich oblíbených fotografií, ilustrací a textů, které pak na předmět aplikujete. Vše probíhá zcela online, a trvá to jen pár okamžiků! Můžete vytvořit jedinečný hrnek s přáním pro milovanou osobu, polštářek nebo tričko s potiskem, fotoknihu nebo album rodinných fotografií, personalizovaný nástěnný kalendář, plakát nebo obraz dokonale odpovídající vkusu budoucího majitele, personalizovanou pohádku pro dítě nebo dokonce puzzle s fotografií. Fotodárky jsou ideální pro každou příležitost.

Personalizované dárky - proč jsou výjimečné?

Nejlepší dárky jsou ty, do kterých vložíme své srdce, čas a nasazení. Fotodárky jsou jedinečné dárky, protože byly vytvořeny speciálně s ohledem na konkrétní osobu. Jsou proto velmi osobní a sentimentální a obdarovanému obvykle přinášejí velkou radost. Personalizované dárky jsou také fantastickými suvenýry, které vyvolávají vzpomínky a připomínají nejkrásnější okamžiky života.

Pokud tedy pro blízkou osobu hledáte originální dárek s fotkou k jakékoli příležitosti, jste na správném místě. Vyberte si personalizovaný dárek pro ni, pro něj nebo pro dítě a s pomocí našeho online editoru vytvořte jedinečný projekt, který obdarovaného potěší a vyvolá slzy dojetí.