🎓Nejlepší školní suvenýry až -50%
X

Fotografie typu fotobudka 15x5 papír lesklý premium

0 na 5 (0 hodnocení)
Přidat názor
Format (cm):
Rodzaj
Množství: Cena za kus:
5+ 44,90 Kč
3 – 4 54,90 Kč
1 – 2 69,90 Kč
Nejnižší cena z 30 dnů: ?
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před uplatněním slevy
Doručení: út. (18.06)
OBJEDNAT FOTOGRAFIE
?
Klikněte pro vytvoření produktu

Fotografie z fotobudky jsou malými kousky historie. Jsou zachyceny přesně v ten výjimečný okamžik - zábavně a spontánně - a uchovávají úsměvy, emoce a chvíle strávené s blízkými. Díky svému malému formátu jsou skvělým suvenýrem, který můžete nosit v peněžence, pouzdře na telefon nebo si je pověsit jako dekoraci nad pracovní stůl, postel nebo toaletní stolek. S fotobudkami se bohužel setkáváme poměrně zřídka - většinou na speciálních akcích nebo na určitých místech ve městě. Co kdybyste mohli Vaše oblíbené fotky přenést z paměti telefonu nebo počítače na fotopapír ve stylu fotobudky?
Fotografie o rozměru 15x5 cm jsou skvělou příležitostí, jak originálním způsobem zvěčnit oblíbené okamžiky. Na každou z nich můžete umístit fotografie přímo z paměti Vašeho telefonu nebo počítače. Personalizujte si fotorámeček výběrem pozadí a přidáním popisků nebo klipartů, aby byly Vaše fotografie ještě výjimečnější. Díky možnosti přidání dalších fotografií můžete v jednom výtisku představit celý příběh. Je to ideální způsob, jak zachytit rodinné setkání nebo dobré chvíle s přáteli. Každý výtisk může vyprávět jedinečný příběh!
Fotky z fotobudky se prodávají v balení po 2 kusech (každé balení může obsahovat různé fotografie a je možné je libovolně personalizovat).

nazwa produktu na stronie: Fotky z fotobudky (sada 2 ks)

Podívejte se, jak můžete zvýraznit vaše vzpomínky

Typ papíru:

Prémiový lesklý

Druh papíru: Fuji, Fujicolor Crystal Archive Digital Profejonal Paper Type DP II
Gramáž: 235 g/m2 
Rozlišení 640 DPI 

Hedvábný Premium

Druh papíru: Fuji, Fujicolor Crystal Archive Digital Profejonal Paper Type DP II
Gramáž: 235 g/m2 
Rozlišení 640 DPI