🛒 Podívejte se na naše skvělé slevy 🛒
X
0 produkty
Třídit:

Fotodárky k 40. narozeninám

Vytvořte si z oblíbených fotografií neopakovatelné fotopamátky!

0 produkty
Třídit:

Fotoksiążka
to wspaniały pomysł
na prezent i nie tylko!

Fotoksiążka to coś więcej niż album.To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachowaćnajcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci.

od 49,90  29,00 zł

 

  Více > 

Svatební poděkování rodičům

Darujte vašim rodičům ty nejlepší vzpomínky na váš den! Vyberte si z naší nabídky personalizovaných svatebních darů. Jedinečný dárek, jako je svatební fotokniha, obraz, plakát, fotopanel, puzzle nebo klíčenka, je dokonalým způsobem, jak uchovat vzpomínky. Všechny svatební dárky budou úplně vaše a jedinečné. Vytvořte originální dárky z vaší svatby

Dřevěné fotorámečky - oblíbená klasika

Hledáte výjimečné podání pro vzacné fotografie? Vsaďte na klasiku! Nejlepším řešením budou dřevěné rámečky. Jsou jemné a elegantní, ale zároveň odolné. Přesně takové jak potřebujete. Budou skvělé ladit s moderním nebo skandinavském interiérem, ale také s prvky ve stylu vintage nebo glamour. Zvolte fotorámeček, který se Vám nejvíce líbí, a... objednejte rovnou více kusů. To se vyplatí!

Co je na našich rámečcích výjimečného?

Naše fotorámečky spojují vysokou kvalitu s elegantními návrhy. Chceme, aby každý byl perfektním doplňkem k Vašim fotografiím. Naše klasické fotorámečky:

  • jsou vytvořené z kvalitního přírodního dřeva,
  • jsou doplněné o plexisklo, které chrání Vaši fotku a zaručuje její perfektní vzhled po dlouhá léta,
  • nabízíme v širokém výběru barev a vzorů. Určitě zvolíte ten pravý ořechový nebo sestavíte sadu z několika vzorů pro unikátní výzdobu.

Fotorámečky: bílé, zlaté nebo jinak barevné? Rozhodujete Vy!

• Zlaté fotorámečky budou skvělé pro ramování důležitých rodinných snímků. Budou skvělé ladit s interiéry ve francouzském nebo italském stylu a s prvky glamour.

• Bílé fotorámečky jsou jemné a kvalitní. Budou ladit se skandinavskými, moderními a minimalistickými interiéry.

• Šedé fotorámečky budou perfektní pro interiéry s nádechem anglickým nebo skandinavským.

• Černé fotorámečky jsou výrazné, skvělé vypadají zejména v sestavě více kusů.

• Fotorámečky v přírozené barvě dřeva: tmavější budou ladit s retro interiéry a koloniálním stylem, zatímco světlejší budou perfektní ve stylu japandi, skandinavském anebo rustikálním.

Naše fotorámečky najdete v různých designových verzích. Zvolte vhodný formát a nechte se inspirovat.