🎓Nejlepší školní suvenýry až -50%
X
prezenty świąteczne

Darujte vzpomínky
Vytvořte si unikátní dárek
a potěšte své blízké

Vánoční dárky pro Vaše blízké

Není větší potěšení než radost blízké osoby, když dostane perfektní vánoční dárek.
V Empik Foto Vám pomůžeme udělat radost Vašim blízkým.
Prohlédněte si naše tipy a zjistěte, co můžete letos darovat rodině, kamarádům a kolegům

Vánoční dárek pro ženu

Krásný dárek s romantickou fotkou z Vaší společné dovolené je tutovka. Můžete sázet i na krásnou krajinu, fotku oblíbeného mazlíčka nebo důležité datum. Fotokalendář nebo fotokniha? Vzpomínky na hrnečku k rannímu kafi? Je to na Vás. Zjistěte nabídku dárků pro ženy.


Dárek pro muže

Společná fotka nebo domácí mazlíček? A co třeba krásný obraz s autem jeho snů nebo personalizované pivní sklo? Zjistěte nabídku dárků pro muže.


Dárky pro maminku

Zvolte tu nejkrásnější rodinní momentku a vytiskněte ji ve velkém formátu nebo na fotoobrazu, je to stoprocentní výhra. A co třeba kolekce kreseb malého umělce v krásné fotoknize? Zjistěte nabídku dárků pro maminku.


Dárky pro tatínka

Je na Vás, zda zvolíte spíš rodinný portrét, kalendář s fotkami s rodinných prázdnin nebo třeba přívěsek se vzkazem od dítěte, aby jej tatínek vždycky měl po ruce. Zjistěte nabídku dárků pro tatínka.


Vánoční dárky pro děti

Zvolte fotku oblíbené postavičky z pohádek, nejkrásnější fotku Vašeho domácího mazlíčka nebo krásnou rodinnou fotku a připravte projekt unikátní hračky. Plyšový medvídek nebo puzzle? Je to na Vás! Zjistěte nabídku dárků pro děti.


Dárky pro babičku

Určitě potěší fotokalendář s vnoučaty nebo polštář s hezkou vzpomínkou na rodinnou oslavu. Zjistěte nabídku dárků pro babičku.


Dárek pro dědečka

Ať bude praktický, ale zároveň osobní. Může to být personalizovaný půllitr k oblíbenému pivu nebo obraz s portrétem vnoučat. Možná by stálo za to vyndat z šuplíků sbírku dědečkových fotek a vytvořit z nich fotoknihu? Zjistěte nabídku dárků pro dědečka.


Dárek pro rodiče

Fotoobraz s krásnou krajinou oživí interiér mladšímu páru. Velkou radostí bude určitě fotokniha. Je na Vás, zda připravíte spíš příběh dětských legrací nebo sestavíte příběh lásky rodičů - kreativitě se meze nekladou. Zjistěte nabídku dárků pro rodiče.