🎁 Vytvořte si online unikátní dárek a potěšte své blízké
X
Školní nabídka

 

Školní roky si pamatujeme po celý život. První přátelství, láska, zklamání a objevování jedinečnosti světa kolem vás. Proto stojí za to si každý školský rok připomenout – tím příběhy tohoto období života zůstanou v paměti na dlouhou dobu, a to s podrobnostmi. Chcete si připravit jedinečné suvenýry - je to li od příštího školního roku nebo z jedné akce organizovanou pro celou třídu? Máme pro vás jednoduché a originální řešení: jedná se o fotodárky!

Speciální nabídka ke konci školního roku

platí do 15. července 2024

Fotokniha 20x20 

lesklý obal, křídový papír, 28 stránek

 

OD 5 KS

269 499 Kč   kód: SZfk524

OD 10 KS

249 499 Kč   kód: SZfk1024

OD 20 KS

229 499 Kč   kód: SZfk2024

 

  PODÍVEJTE SE NA ŠABLONY  

 

                           

Fotokniha 20x30 

lesklý obal, křídový papír, 28 stránek

 

OD 5 KS

319 599 Kč   kód: SZFK524

OD 10 KS

299 599 Kč   kód: SZFK1024

OD 20 KS

289 599 Kč   kód: SZFK2024

 

  PODÍVEJTE SE NA ŠABLONY  

 

                           

Další Fotoknihy

Nabídka se vztahuje na všechny fotoknihy na křídovém papíru

 

OD 5 KS

-40%   kód: SZFK4024

OD 10 KS

-45%   kód: SZFK4524

OD 20 KS

-50%   kód: SZFK5024

 

  PODÍVEJTE SE NA DOSTUPNÉ FOTOKNIHY  

 

                                   

Mateřská škola, první stanice na výukové cestě, je místem, kde se navazují první vztahy. Dobře víte, že vzpomínky z tohoto období se s přibývajícími roky stírají v paměti. Proto nemůžete dovolit svému dítěti, aby nemělo vzpomínku na tyto krásné okamžiky. Vytvořte pro něj Fotoknihu nebo Tablo ze vzpomínkami ze školky, kde zachytíte tváře kamarádů vašeho dítěte v předškolních dobrodružstvích. Podívejte se také na to, jaké další fotodárky můžete darovat svému dítěti.

Školní kronika na konec školy je opravdovým zážitkem pro všechny školáky. Díky možnosti přidání textu do fotoknihy může vaše školní kronika obsahovat také vtipné titulky pod každou fotografií nebo vtipné žerty učitelů. Díky tomu je taková školní fotokniha roky opravdovým suvenýrem. Kromě toho budou jako dárek na konci školy pro studenty skvělé personalizované školní sešity, hrnky a mnoho dalších.

Konec střední školy a maturitní zkoušky jsou skutečnou revolucí v životě každého člověka. Před odchodem na vysokou školu a potkáním nových lidi, před začátkem skutečně dospělého života, stojí za to, abyste shromáždili své vzpomínky na střední školu. A těchto vzpomínek je spousta - maturitní diplomy, maturitní zkoušky, osmnácté narozeniny - bude jistě obtížné shromáždit vše do jedné středoškolské fotoknihy. U nás se však nemusíte omezovat. Podívejte se, jaké šablony jsme pro vás připravili a také na naše další produkty.

A co dát učiteli nebo vychovateli, osobě, která za ta léta vynaložila na vaše vzdělávání největší úsilí? Fotokniha bude také skvělým dárkem pro učitele - všechny fotografie studentů na jednom místě s vtipnými titulky jistě přinesou učiteli úsměv a pozitivní emoce. Skvělou možností dárku pro učitele bude také hrnek s jeho oblíbenými citáty nebo pohlednice s vaší společnou fotografií.

 

Vyberte, na co se chcete zeptat
Správcem Vašich osobních údajů je Empik Foto Sp. z o.o. se sídlem ve Varšavě. Vaše osobní údaje budou zpracovávány za účelem obsluhy Vašeho požadavku v rámci kontaktního formuláře, a dále ke statistickým a analytickým účelům správce. Více informací o zpracování osobních údajů je uvedeno v našich Zásadách ochrany soukromí.